פקיד סעד ראשי אמיר שוורץ הורשע בעברות: חברות בדירקטוריון ללא היתר, מתן הרצאות מבלי לדווח לממונה ודיווחים כוזבים

אוגוסט 2013 - הרשעתו של פקיד הסעד הראשי אמיר שוורץ (נובמבר 2005) בעברות: חברות בדירקטוריון של חברה ללא היתר, במתן ייעוץ לחברה בשעות העבודה, במתן הרצאות מבלי לדווח לממונה עליו ובמסירת דיווח כוזב בדבר שעות עבודתו, לא מנעה את קידומו במשרד הרווחה ממנהל מחוז לפקיד סעד ראשי.
ע"פ תחקיר ערוץ 10 באוגוסט 2013, פקיד הסעד אמיר שוורץ ממשיך באין מפריע באותן עברות שהורשע בהן ואף חמורות מהן.

להלן ציטוטי האישומים  בד"מ 70/03 - מתוך גזר הדין 23.11.2005:

האישומים נגד אמיר שוורץ  בד"מ 70/03 - מתוך גזר הדין 23.11.2005
האישומים נגד אמיר שוורץ  בד"מ 70/03 - מתוך גזר הדין 23.11.2005
בהחלטה נכתב כי בהתנהגותו הנאשם (אמיר שוורץ) פגע במשמעת שירות המדינה, הפר את הוראות סעיפים  42.4 , 42.212 ו -91.15 , לתקשי"ר והתנהג התנהגות שאינה הולמת עובד מדינה.

אמיר שוורץ הורשע ובמסגרת הסדר טיעון בית הדין הטיל על הנאשם את אמצעי המשמעת של: נזיפה חמורה, הפקעת משכורת קובעת אחת, והורדה בדרגה אחת למשך שמונה חודשים.

להלן תמצית פסק הדין:

תמצית פסק הדין נגד פקיד הסעד אמיר שוורץ - חברות בדירקטוריון ללא היתר, מתן הרצאות מבלי לדווח לממונה ודיווחים כוזבים
תמצית פסק הדין נגד פקיד הסעד אמיר שוורץ - חברות בדירקטוריון ללא היתר, מתן הרצאות מבלי לדווח לממונה ודיווחים כוזבים

סוף דבר

בהתנהגותו המורשע, אמיר שוורץ פגע במשמעת שירות המדינה, הפר את הוראות סעיפים 42.4 , 42.212 ו -91.15 , לתקשי"ר והתנהג התנהגות שאינה הולמת עובד מדינה. אמיר שוורץ קודם לתפקיד פקיד בעד ראשי במשרד הרווחה והמשיך בדרכו הפסולה לנצל משאבי המדינה לצרכיו הפרטיים ובכך ירק בפרצופו של בית הדין למשמעת של עובדי המדינה ובאזרחי המדינה.

קישורים:

פקיד סעד ראשי אמיר שוורץ שיקר בבית המשפט - שופטת בלהה גילאור - אוגוסט 2013 - תיק ת"א 865-08 דהאן ואחרים נגד מדינת ישראל ואח' - שופטת בלהה גילאור - פרוטוקול דיון בבית משפט מחוזי בחיפה - 7 בספטמבר 2011 - מדובר בתביעת נזיקין של דודו דהאן נגד מדינת ישראל, משרד הרווחה ואח' על תיוגו כמפגר וכליאתו שלא לצורך במוסד למפגרים של משרד הרווחה למשך עשרות שנים שם עבר התעללות קשה...

שחיתות ומרמה בצמרת משרד הרווחה - פקיד סעד ראשי אמיר שוורץ הוא הבעלים של הוסטלים שעובדים עם המשרד - אוגוסט 2013 - זהבי עצבני - 103 FM - איידן, כתבת ערוץ 10, חשפה שפקיד בכיר במשרד הרווחה מנהל במקביל לעבודתו מספר הוסטלים פרטיים - האם יש בכך ניגוד עניינים? נתן משוחח עמה - אל תחמיצו!..

פקיד סעד ראשי אמיר שוורץ לחוקר המשטרה: "אני אדאג לבטל את התיק הזה, יש לי גיס שהוא שוטר הוא יטפל בזה" - אוגוסט 2013 - תאוות בצע הפקידים בצמרת משרד הרווחה אינה יכולה לסבול הורים המגנים על זכויות ילדיהם במוסדות משרד הרווחה. משום כך פועלים פקידי הרווחה באכזריות נגד תלונות הורים על התעללות בבניהם במוסדות הרווחה.מכתבה של אמא ש' המגולל את התעללות רשויות הרווחה (פקידי סעד ראשי אמיר שוורץ ונחום עידו) בה ובבתה...

אמיר שוורץ - פקיד הסעד הראשי במשרד הרווחה מנהל בשעות העבודה את עסקיו הפרטיים - הפקרות אטימות אכזריות ותאוות בצע בצמרת משרד הרווחה - תחקיר חדשות 10: האחראי על בעלי הפיגור מנהל את עסקיו בזמן העבודה - אנטוניה ימין ומיה איידן - אוגוסט 2013 - אמיר שוורץ, פקיד הסעד הראשי במשרד הרווחה שמופקד על רווחתם של אלפי החוסים, מנהל בשעות העבודה גם את עסקיו הפרטיים - רשת הוסטלים שלו ושל אשתו. "לקחו לי 21 שנים מהחיים", סיפר חוסה שאושפז במוסד שלא התאים לו, וכמוהו רבים נוספים. משרד הרווחה: "נקיים בירור מידי ומעמיק והנושא יטופל באופן נחרץ"...

פקיד הסעד אמיר שוורץ - משתמש בתואר דוקטור בניגוד לחוק ולכללים - הכתבה תקראו לו דוקטור (למרות שהוא אינו כזה) , רדיו חיפה , טלי ליבמן , יוני 2012 - פקיד הסעד הראשי במשרד הרווחה, אמיר שוורץ עושה שימוש בתואר דוקטור בניגוד להנחיות ברורות של משרד הרווחה, כך מגלה כתבתנו טלי ליבמן. שוורץ בתגובה: "יש לי אישור להשתמש בתואר"...

בין נרקסיזם לפסיכופטיות - פקיד סעד ראשי בשירות למפגר במשרד הרווחה אמיר שוורץ - המאמר "לא יודע את נפשם" , ידיעות אחרונות , המוסף לשבת , פברואר 2012 - תארו לכם ששני הקריטריונים הבאים היו קובעים אם אתם זכאים לאבחון שבו יקבע אם אתם בעלי פיגור שכלי או לא. אם אתם בקיאים בכתבי שקספיר, או שאתם מכירים את יצירותיו של מוצרט. עכשיו תארו לעצמכם שמאחורי הקריטריונים האלה עומד פקיד הסעד הראשי בשירות למפגר במשרד הרווחה.

אין תגובות:

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים