"תחזירו לי את הבת שלי" - תחלואי תאוותן של העובדות הסוציאליות לסחר בילדים

תאוותן של עובדות סוציאליות מרשויות הרווחה לסחר בילדים, והעדר יכולתן לסייע למשפחות בקהילה גורמות להוצאת ילדים בכפייה מבתיהם לשנים ארוכות ורבות. העובדות הסוציאליות מהוות נטל על המשפחה הנאלצת להאבק מולן בבתי משפט להחזרת ילדיהם החטופים. העובדות הסוציאליות משתמשות בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותם בצורה המכוערת ביותר, לתלישת ילדים מהבית, החל מכתיבת תסקירים מכפישים, שימוש בצווים שיפוטיים בשיטת "חותמת הגומי", פתיחת תיקים במשטרה, תיוגיים פסיכיאטריים ועוד.

הכתבה "תחזירו לי את הבת שלי" , ידיעות אחרונות, 5.8.2013 , סמדר שיר , 24 שעות

"יש לי בת ואף אחד לא יגדל אותה במקומי". שלוש שנים אחרי שהתגרשה, התמוטטה ומסרה את בתה לטיפול לשכת הרווחה, מיכל שיקמה את חייה ונלחמת בכל כוחה כדי לזכות מחדש בילדה שלה. המדינה בינתיים לא מאמינה לה שהיא כשירה.

... בשנה הראשונה הועברה יעל (בתה של מיכל) בין כמה מוסדות, שבהם לדברי מיכל, סבלה. ... העונשים שהפנימייה הטילה עליה באו על חשבוני. אסרו עליה לצלצל אליי. היא לקחה טלפונים ניידים של חברותיה והצקשרה לשכנה שלי כדי שאף אחד לא יגלה שהיא העזה להתקשר למספר של אמא שלה.

לכתבה המלאה כנסו לקישור.

"תחזירו לי את הבת שלי" - תחלואי תאוותן של העובדות הסוציאליות לסחר בילדים

"תחזירו לי את הבת שלי" - תחלואי תאוותן של העובדות הסוציאליות לסחר בילדים


קישורים:

מדריך הפנימיה החריב את עולמו של בן ה- 13 - מרץ 2013 - הצביעות והאכזריות של רשויות הרווחה ובתי משפט לנוער התולשים בכפייה בדלתיים סגורות, ללא ראיות, ילדים מבתיהם למוסדות כליאה מופרטים, שם הם מופקרים להזנחה התעללות ואונס במשך שנים ואין מושיע...

תחלואי הסחר בילדים ברשויות הרווחה ובתי משפט לנוער - מווסתים ילדים בין פנימיות משיקולים זרים - יוני 2012 - משרד הרווחה מווסת ילדים בין פנימיות משיקולים זרים, פוגע בהם ומרחיק אותם מהוריהם. מדובר בילדה אשר הוצאה בכפייה מידי אמה מאחר ופקידת סעד לחוק הנוער סברה שהאמא אינה מסוגל לגדלה. הילדה הועברה לפנימיה באזור מגורי האם. "מחול השדים" של פקידת הסעד ושופטי הנוער ממשיך והם רוצים להעבירה לפנימיה מרוחקת.

אין תגובות:

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים