חשד: ויקטור לסרי מנהל מרכז גמילה בחסות משרד הרווחה בשפלה תקף מינית מטופלת

הכתבה חשד: מנהל מרכז גמילה בשפלה תקף מינית מטופלת , איילה חננאל , וואלה , 21 בפברואר 2011

ויקטור לסרי בן 52 - מנהל במרכז גמילה הפועל בחסות משרד הרווחה חשוד שתקף מינית מטופלת לפני מספר שנים. הוא נעצר בעקבות החלטתה של המטופלת להתלונן. נבדק חשד שנשים נוספות נפלו קורבן למעשיו

מנהל מרכז גמילה בשפלה נעצר אמש (ראשון) בחשד שתקף מינית את אחת המטופלות במוסד. האירוע התרחש לפני מספר שנים , אך האישה התלוננה על כך רק לאחרונה ובעקבות תלונתה נעצר המנהל.

בנוסף נבדק חשד כי נשים נוספות שהיו תחת חסותו נפלו קורבן למעשים. מחר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום ברמלה. מדובר במכון גמילה רשמי בחסות משרד הרווחה.

"מדובר בחשדות חמורים מאחר והנשים המגיעות למרכז הגמילה נמצאות במצב נפשי ופיזי קשה מאוד, כשהן תלויות לחלוטין בצוות המטפל של המכון", אמרו גורמים במשטרה. "רוב הנשים שמגיעות למרכזי הגמילה חוו גם כך אירועים קשים של ניצול, אונס ותקיפה, והן מבקשות להשתקם, להיגמל ולרכוש אמון מחודש בחברה".

פרקליטו של החשוד, עורך הדין שגיא זני, אמר בתגובה למעצר, כי "מרשי, מתוקף תפקידו, סייע בהצלתה ובשיקומה של המתלוננת, שבחרה כעבור מספר שנים להתלונן תלונה חסרת שחר כנגדו. אני סמוך ובטוח שתוכח חפותו בהקדם והוא ישוחרר לאלתר"

קישורים:
הכתבה חשד: מנהל מרכז גמילה בשפלה תקף מינית מטופלת , איילה חננאל , וואלה , 21 בפברואר 2011

2 תגובות:

Unknown אמר/ה...

אין זה סוד מערכת משומנת ה"מספקת" פציינטים למוסדות שגם הם מנוהלים ע"י הרווחה, ממצאים סיפורי גבורה ואנושיות על עצמם , כמצילי עולם, מושחתים במות מפחידות, במקום למקד באמת במקומות בהם ישנה אלימות עשו הכללה, משתמשים ביכולת שניתנה להם ל"מלא" בכסף את הערים והרשויות לקבל "קודים" של עשרות אלפי שקלים בחודש , הפכתם את העם והמדינה בשם ה"סיוע" למנוף להעצמת האגו שלכם, כמה ילדי עוס"ים מתאבדים, איפה יכולת הוריהם היתה כשילדיהם היו במצוקה , רק רבון העולם ישיב לכם כגמולכם,,,

גמילה מעישון אמר/ה...

אחלה כתבה במאת גמילה מעישון זה נושא חשוב מאוד שאין להקל בו ראש

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים

משרד הרווחה - דרכי רמיה לסחר בילדים